Xiamen DT Multi Tech Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů malých fotovoltaických panelů 140W v Číně. S bohatými zkušenostmi vás srdečně vítáme na velkoobchodním levném malém fotovoltaickém panelu 140W z naší továrny. Máte-li jakýkoli dotaz ohledně spolupráce, neváhejte nám poslat e-mail.
Monokrystalický malý fotovoltaický panel typu N
Navrženo pro vysokou účinnost v prostorově omezených instalacích, naše140W–150W monokrystalický malý fotovoltaický panel typu Nposkytuje prvotřídní solární výkon s výjimečně kompaktním půdorysem. S využitím pokročilé 182mm architektury split-cell a vysoce účinné křemíkové technologie typu N dosahuje tento malý solární modul účinnosti konverze modulů až 22,10 %, což z něj činí ideální řešení napájení pro systémy skladování energie mimo síť, RV a námořní nastavení, balkonové solární sady a vzdálená průmyslová monitorovací zařízení.
Jako specializovaný výrobce solárních panelů a exportní partner poskytuje DT Solar úplné přizpůsobení OEM/ODM, flexibilní velkoobchodní podmínky a kompletní dokumentaci shody pro globální distributory a systémové integrátory.
Popis produktů
Vynikající odolnost proti mechanickému zatížení
Zatížení větrem 2400 Pa, zatížení sněhem 5400 Pa
Anti-PID (potenciální indukovaná degradace)
Prošel anti-PID testem při 85% vlhkém teple a 85% relativní vlhkosti po dobu 96 hodin
Velká odolnost proti extrémním podmínkám
Prošel test koroze solnou mlhou, test koroze amoniaku, test prachu a písku, test ohně, vše certifikováno TUV
Dvojité elektroluminiscenční (EL) testy
Pečlivě zkontrolováno před a po laminaci, aby byla zaručena bezchybnost modulů
ELEKTRICKÝ VÝKON
| Typ modelu | YH140W-18M |
| Rozměry (d / š / v) | 1170*580*30 |
| STC | |
| Špičkový výkon při STC (Pmax) | 140 |
| Maximální výkonové napětí (Vmp) | 19.66V |
| Maximální proud (Imp) | 7.13A |
| Napětí otevřeného obvodu (Voc) | 22.93 |
| Zkratový proud (Isc) | 7.53 |
| Účinnost modulu (%) | 20.63 |
TEPELNÉ CHARAKTERISTIKY A PROVOZNÍ PODMÍNKY
| Maximální systémové napětí (V) | 1000V |
| Maximální sériová pojistka (A) | 10A |
| Tolerance napájení | 0~+3W |
| Pmax teplotní koeficienty (W/stupeň) | -0.35% |
| Teplotní koeficienty Voc (V/stupeň) | -0.27% |
| Isc teplotní koeficienty (A/ stupeň) | 0.05% |
| NOCT Nominální provozní teplota článku (stupně) | 45±2 stupně |
| Provozní a skladovací teplota (stupně) | -40 stupňů ~+85 stupňů |
STAVEBNÍ MATERIÁLY
| Buňka (množství/typ/rozměry) | 182*91N Typ Mono |
| Počet buněk | 36(3*12) |
| Rám (materiál) | Eloxovaná hliníková slitina |
| Spojovací krabice (stupeň ochrany) | IP65/IP67 |
| Kabel (délka/průřez) | 2,5mm2 kabel 50cm+mc4 |
| Hmotnost | 7.13kg |

Klíčové výhody výkonu
Účinnost rozdělených buněk typu N: Postaveno s 36 vysoce účinnými 182mm polovičními články typu N (rozvržení 3×12) pro dosažení až 22,10% účinnosti modulu s vynikajícím výkonem při slabém osvětlení a nižším ročním snížením spotřeby energie.
Kompaktní a lehká konstrukce: Tento panel měří pouhých 1170 × 580 × 30 mm a váží pouze 7,13 kg a výrazně zjednodušuje manipulaci, montáž a logistiku pro montážní týmy i pro koncové uživatele.
Navrženo pro extrémní prostředí: Určeno pro těžké mechanické zatížení do 5400 Pa zatížení sněhem a 2400 Pa zatížení větrem. Certifikace TÜV proti PID (potenciální indukovaná degradace), solné mlze, korozi amoniakem, písku/prachu a ohni.
Duální kontrola kvality EL: 100% kontrolováno pomocí dvojitého elektroluminiscenčního (EL) testování – před laminací i po laminaci – aby bylo zaručeno, že moduly před odesláním nezpůsobí mikrotrhliny.
Dlouhodobé zajištění výstupu: Podporováno 12letou zárukou na řemeslné zpracování produktu a 30letou zárukou na lineární výkon.

FAQ
Otázka: Jaké kroky kontroly kvality provádíte před odesláním?
Odpověď: Každý jednotlivý panel prochází 100% dvojitým elektroluminiscenčním (EL) testováním – jednou před laminací a jednou po laminaci. Tato dvojitá kontrola zajišťuje nulové mikrotrhliny, tmavé skvrny nebo vnitřní defekty buněk před balením.
Otázka: Jaké záruky a předpokládanou provozní životnost poskytujete?
Odpověď: Poskytujeme 12letou záruku na materiál a zpracování produktu spolu s 30letou zárukou na lineární výkon, která zajišťuje, že výkon zůstane do 30. roku na úrovni nebo nad 80 % jmenovitého jmenovitého výkonu.
Otázka: Je tento modul certifikovaný pro drsné podmínky prostředí?
A: Ano. Panel prošel komplexním testováním s certifikací TÜV na odolnost vůči PID (potenciální indukovaná degradace) při 85 stupních / 85 % RH po dobu 96 hodin, stejně jako korozi solnou mlhou, korozí čpavkem, působením písku/prachu a požární odolnosti.
Otázka: Jaká spojovací skříňka a výstupní kabely jsou předinstalované?
Odpověď: Panel je vybaven propojovací krabicí s krytím IP65/IP67, odolnou vůči povětrnostním vlivům, vybavenou bypass diodami. Dodává se s předem zapojeným 50 cm solárním kabelem 2,5 mm² zakončeným standardními konektory MC4 pro rychlou instalaci plug-and-play.
Otázka: Lze tento panel integrovat do balkónových solárních nebo mikroinvertorových sestav?
A: Ano. Jeho kompaktní rozměry (1170 × 580 mm) a lehká konstrukce (7,13 kg) jej předurčují pro balkonové solární sady a mikro-invertorové sestavy pracující v rámci maximálního systémového napětí panelu 1000 V DC.
Populární Tagy: Malý fotovoltaický panel 140W, Malý fotovoltaický panel 140W výrobci, dodavatelé, továrna


